08:00 - 22:00
ТК Егалите Общи Анас Маздрашки е шампион на турнира от Тенис Европа до 16 г. на ТК „Дема“

Анас Маздрашки е шампион на турнира от Тенис Европа до 16 г. на ТК „Дема“

Анас Маздрашки (ТК “Егалите”, гр.Несебър) триумфира с титлата при юношите на сингъл на турнира до 16 г. от втора категория на Тенис Европа в София, който се проведе на кортовете на ТК “Дема”.

Във финала при юношите Анас Маздрашки (ТК “Егалите”, гр.Несебър) победи с 6-2, 6-0 Георги Георгиев (ТК “Хасково 2015”, гр.Хасково).

Преди това Нано преодоля последователно Виторио Станков 6-0 6-0, (8)Мика Петкович (ГЕР) 6-2 6-1, (4)Марек Нано (СЛО) 7-6(6) 3-6 6-4, Павел Маринов 7-5 3-0 отказ.