08:00 - 22:00
ТК Егалите Общи Анас Маздрашки отпадна в основната схема на ITF М15 в Испания

Анас Маздрашки отпадна в основната схема на ITF М15 в Испания

Анас Маздрашки (ТК Егалите) започна участието си в турнира за мъже ITF Villena 2 с награден фонд 15000 долара, директно от основна схема. В първи кръг Нано загуби от Гонсало Маркеш от Португалия в оспорван мач 4:6 6:1 1:6.

В схемата на двойки Нано и Куанг Кингстън Су (Канада) отстъпиха на Диего Бретон Санчес (Испания) и Дали Бланч (САЩ) с 6³:7 1:6.

Маздрашки попадна в основната схема на турнира благодарение на предното си класиране в ITF Junior.  Тази седмица Анас достигна до 68-мо място при юношите и вече е първа ракета на България до 18 години.