08:00 - 22:00
ТК Егалите Общи Анас Маздрашки започна с победа сезона в Австралия

Анас Маздрашки започна с победа сезона в Австралия

Анас Маздрашки започна с победа новия сезон като се наложи с 6:3, 6:2 над Диего Едуардо Муньос Навия (Боливия) в мач от  квалификациите на турнира за юноши и девойки от категория J300 в Траралгон (Австралия). За място в основната схема Маздрашки ще играе срещу Виталий Зацепин от Казахстан. Мачът е  втори в програмата на Show court 2 и ще започне около 3:00 сутринта българско време.

Турнира в Траралгон е традиционно един от най-силните в календара, защото е само седмица преди  първия за годината турнир от Големия шлем – Откритото първенство на Австралия. В началото на седмицата Анас се изкачи с още една позиция в класирането на ITF Junior и вече е 69-и, но въпреки това започна надпреварата от квалификациите където е поставен под номер 6.