08:00 - 22:00
ТК Егалите Общи Анас Маздрашки за поредна година е сред най-добрите спортисти на община Несебър

Анас Маздрашки за поредна година е сред най-добрите спортисти на община Несебър

Анас Маздрашки за поредна година спечели наградата на община Несебър и попадна сред 10-те най-добри спортисти за 2023г. Годината беше една от най-успешните в спортната кариера на младия тенист от ТК “Егалите”, в която той спечели Държавното лично първенство до 18 години и няколко международни  турнира на сингъл и двойки. През 2023 г. Нано достигна до най-предното си класиране в ITF Junior (128-о място).

Благодарение на прекрасните резултати през новата 2024г. Маздрашки ще попадне в топ 100 на ITF Junior и ще има възможност да играе на Australian Open за юноши.