08:00 - 22:00
ТК Егалите Общи Анас Маздрашки с най-предно класиране в ITF Junior

Анас Маздрашки с най-предно класиране в ITF Junior

Анас Маздрашки(ТК Егалите) достигна до най-високото си класиране в ITF Junior и от днес заема 61-ва позиция. През изминалата седмица Анас Маздрашки (ТК Егалите) изигра много силен турнир във Испания (ITF J300 Villena), където достигна до 1/4 финалите на сингъл и двойки. Благодарение ба доброто си представяне ) достигна до най-високото си класиране в ITF Junior и от днес заема 61-ва позиция.

Следващия турнир, в който Маздрашки ще вземе участие е ITF J300 в Пловдив, който започва на 9 април.