08:00 - 22:00
ТК Егалите Общи Даниел Ценов завърши трети на ДТ до 12 години в Русе

Даниел Ценов завърши трети на ДТ до 12 години в Русе

Даниел Ценов (ТК “Егалите”) се представи отлично на ДТ до 12г в Русе, където домаки беше ТК “Приста 2011”. В първи кръг на  индивидуалната надпревара 10 годишния талант от Несебър преодоля Виктор Генчев (ТК “Каратанчеви”, София) с 6/3 6/2. На 1/8 финалите Дани отстъпи на финалиста Христо Рашков (ТК “Локо 98”, Пд) с 6/2 6/2.

В турнира на двойки Даниел Ценов с партньор Алексей Улятовски (ТК “СА Несебър”) спечелиха 3-то място като в битката за финала отстъпиха на Даниел Васев (ТК “Бароко Спорт”, София) и Камен Иванов (ТК “Изида “, Добрич) с 6/4 6/3.