08:00 - 22:00
ТК Егалите Общи Анас Маздрашки с отлично представяне на Държавното лично до 16 г.

Анас Маздрашки с отлично представяне на Държавното лично до 16 г.

Малко не достигна на Анас Маздрашки (ТК “Егалите “, гр. Несебър), да играе финал на ДЛП до 16 г, което се проведе в залата на Атаро клима. В оспорван полуфинал Нано отстъпи на Иван Иванов (ТК “Супер Спорт”, гр.Варна) с 6-3 4-6 4-6.

Във финалната среща при юношите Иван Иванов (ТК “Супер Спорт”, гр.Варна) победи с 6-3 2-6 7-5 Георги Георгиев (ТК “Хасково 2015”, гр.Хасково). На трето място се класираха Анас Маздрашки (ТК “Егалите”, гр.Несебър) и Ивайло Симеонов (ТК “Кристи”, гр.Дряново).

При двойките Анас Маздрашки (ТК “Егалите”, гр.Несебър) и Димитър Байчев (ТК “Хасково 2015”, гр. Хасково) отстъпиха на финала с 6-2 6-1 от Иван Иванов (ТК “Супер Спорт”, гр.Варна) и Георги Георгиев (ТК “Хасково 2015”, гр.Хасково)

В квалификациите участва още един представител на ТК “Егалите” – Георги Пеев. Той загуби в първи кръг от Борис Николов (ТК “Левски”) 6-0 6-3.