08:00 - 22:00
ТК Егалите Общи ТК “Егалите” четвърти на Регионално Отборно Първенство до 8/10 години

ТК “Егалите” четвърти на Регионално Отборно Първенство до 8/10 години

Отбора на ТК “Егалите” до 8/10 години в състав Владислав Наумов (6г.), Радослава Цветанова (7г.), Савио Нанов (9г.), Николай Димитров (9г.) и Даниел Ценов (10г.), сенкласира на 4-то място от 14 отбора на Регионалното Отборно първенство до 8/10г в “Черноморски регион”, който се проведе на кортовете на ТК “Авеню” (Бургас).

Даниел Ценов, Савио Нанов, Николай Димитров, Ивелин Колев (треньор)

Владислав Наумов и Радослава Цветанова

За втора поредна година нашия отбор се класира на престижното 4-то място като пред нас са единственно отборите на ТК “Авеню” 2 (шампион) и ТК “Авеню” 3.

В надпреварата участваха отбори на ТК “Добрич” (Добрич), ТК “Изида” (Добрич), ТК “Черно море Елит” (Варна), ТК ” Велто” (Варна), ТК “Спартак” (Варна), ТК “Супер Спорт” (Варна), ТК “Шуменец” (Шумен) и ТК “Авеню” (Бургас).
Благодарности към децата, които днес показаха характер, борбеност и умения. Към техните родители, защото те са неразделна част от нашия клуб. Към Траян Памуков за всеотдайната му работа през зимата. Към Ивелин Колев, който даде много от себе си, за да тренираме през без прекъсване през зимата. Към всички приятели на ТК “Егалите”, които ни помагат, за да продължаваме да се развиваме.