08:00 - 22:00
ТК Егалите Общи Даниел Ценов с броз от РТ до 12 години в Бургас

Даниел Ценов с броз от РТ до 12 години в Бургас

Даниел Ценов (ТК Егалите, Несебър) за пореден път се класира в призовата четворка на силния Регионален турнир до 12 години, който се проведе на кортовете на ТК “Черноморец” в Бургас.

Дани записа две победи с 60 и 61 съответно срещу Никола Стоянов (ТК Галакси) и Мартин Севов (ТК Авеню). В полуфиналите загуби трудно от Николай Николов (ТК Авеню) с 64. Шампион при момчетата стана Борислав Атанасов  (ТК Авеню).

С призовото си класиране Даниел Ценов добави нови 8 точки за държавната ранглиста до 12 години и вече с актив от 74 точки, заема 34 място.